Skip links

S.S.S

Sık Sorulan Sorular

Algoritma 360

S.S.S

Sık sorulan sorular sayfasına hoş geldiniz! Burada genellikle karşılaşılan soruların cevaplarına kolayca ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olabilecek en sık sorulan konular hakkında bilgi bulabilir, aradığınız cevaplara hızlıca erişebilirsiniz. Sizin için hazırladığımız bu kaynak, çeşitli konularda yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilir. Keyifli ve bilgi dolu bir arayış geçirmenizi dileriz!

Deneyimli danışman kadromuz ile öncelikle işletmenizi mevcut süreçlerini analiz ediyor ve olması gereken süreçleri beraber tasarlıyoruz. Analizlerimiz hem sahada işletme içerisinde hem de veriler değerlendirilerek gerçekleştirilmektedir. İşletmenizin ihtiyaçlarına en uygun süreçleri ve iş akışlarını belirliyor ve buna uygun olarak kavramsal tasarım yapıyoruz. Mutabık kaldığımız tasarıma uygun olarak en etkin ve verimli süreçlere uygun dijital dönüşümü gerçekleştiriyoruz.

Algoritma 360 yazılım modülleri parametrik özelliği ve esnek framework yapısı ile hızlı ve kolay uyarlanabilme kabiliyetine sahiptir. Paket programlardan farklı olarak işletmeyi programın kalıplarına uymasını beklemiyor aksine işletmenin gerçek ihtiyaçlarına uygun olarak program modüllerini uyarlıyor ve müşteri özel taleplerini dikkate alıyoruz.

Geçmiş dönemde birçok farklı sektör ve işletmelerde görev almış ve proje yönetmiş ekip bilinci ile bir işletmenin destek taleplerinin ne kadar kritik ve önemli olduğunun farkındayız. Bu amaçla 24/7 sürekli ulaşılabilir ve hızlı çözüm sağlayan destek hizmetimiz bulunmaktadır.

Programız web tabanlı olduğundan tüm cihaz ve platformları kullanarak Algoritma 360 programlarına ulaşabilir ve işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca uzak masa üstü uygulaması kullanmanıza da gerek yoktur.

Algoritma 360 tüm yazılım modülleri diğer programlar ile kolay ve hızlı entegre olabilmektedir. Diğer programların kabiliyetine ve işletmelerin talebine göre farklı entegrasyon metotlarını kullanabilme kabiliyetine de sahiptir ve sorunsuz çalışmaktadır.

Birçok dijital dönüşüm ve danışmanlık projesini yöneten ve devreye alan deneyimli proje ekibimiz tüm bu süreçteki değişimi de yönetiyor ve destek oluyor. Kullanıcıları hem kavramsal tasarım hem de canlıya geçiş aşamalarında sürece dahil ediyor ve taleplerini, önerilerini, ihtiyaçlarını ve önceliklerini dikkate alıyoruz. Ekranlarımızı ve fonksiyonlarımızı tüm çalışanların kolayca kullanabileceği şekilde kullanıcı dostu olarak tasarlıyoruz.

Projelerimizi 5 ana fazda kurguluyor ve yönetiyoruz. İlk fazımızda mevcut süreçleri, operasyonları sahada analiz ediyor ve ihtiyaçları belirliyoruz. İkinci aşamada en uygun kavramsal tasarımı sizler ile birlikte hazırlıyor ve mutabık kalıyoruz. Üçüncü hazırlık ve uyarlama fazında işletmelere eğer ihtiyaç var ise donanım, ekipman ve saha hazırlık konularında destek oluyor, aynı zamanda özel ihtiyaçlara göre yazılımdaki uyarlamaları tamamlıyoruz. Sonrasında test ve eğitimlerin tamamlanması ile birlikte beraber canlıya geçiş sürecini yönetiyoruz. Son fazımızda da canlıya geçiş sonrası projemizi tamamlamıyor, izlemeye ve destek olmaya devam ediyoruz. Böylece adaptasyon sürecini de kolaylaştırmış ve hızlandırmış oluyoruz.

Tüm sektörlere hizmet verebilecek alt yapımız bulunmaktadır.

Programımızın alt yapısı sayesinde çok hızlı uyarlanabilme ve devreye alma kabiliyetimiz bulunmaktadır.

Paket programlardaki standartlara uyma zorunluluğu yerine sizlere özel gerçek ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümler sunuyoruz.

Operasyon, süreç ve proje tecrübesi yüksek ekibimiz ile sadece yazılım olarak değil süreçler konusunda da size destek veriyor ve yönlendirebiliyoruz, bu sayede dijital dönüşüm sırasında ortaya çıkabilecek israflarında önüne geçiyor, etkin ve verimli çözümler devreye alıyoruz.

Kullanıcılar ile yakın çalışarak onların ihtiyaçlarını ve önceliklerini anlıyor, değişimi de beraber yönetiyoruz.

Operasyonlarınızın ve işlerinizin ne kadar değerli ve acil olduğunu anlıyor, sizlere 24/7 kesintisiz ve çok hızlı destek veriyoruz.

Yeni nesil en son versiyon teknolojiyi kullanıyoruz. Kullanıcı dostu ve hatayı engelleyen ekranlar ve fonksiyonlar tasarlıyoruz.

Teknopark da faaliyet gösteriyor ve sürekli Ar-Ge faaliyetlerinde bulunuyoruz. Yeni tasarımlarımızı ve geliştirmelerimizi bakım ve destek kapsamında sizlerin hizmetine sunuyoruz.

360° Yazılım Çözümleri

360° Yazılım Çözümleri

360° Yazılım Modüllerimiz

360° Yazılım Modüllerimiz

360° Danışmanlık Çözümleri

360° Danışmanlık Çözümleri