Skip links

WMS Depo Yönetim Sistemi

WMS Depo Yönetim Sistemi

Depoların günlük operasyonlarını optimize etmek ve daha etkin bir şekilde yönetmek için Algoritma 360 WMS çözümü ideal bir yazılım sistemidir. Bu kapsamlı depo yönetim sistemi, depolama ve dağıtım (nakliye planlama) süreçlerinizi daha verimli, hızlı ve hatasız hale getirmenize olanak tanır.

Algoritma 360 WMS ile gerçek zamanlı envanter takibini, sipariş yönetimini, mal kabulünü, adresleme algoritmaları ile verimli depo yerleşimini, sipariş/talep hazırlama metodolojileri ile doğru ve hızlı sevkiyat operasyonlarını optimum şekilde yönetebilir, uçtan uca izlenebilirlik ve görünürlük sağlayabilirsiniz. Ayrıca canlı sayım programı ile operasyonlarınız kesintiye uğramadan sayımlarınızı planlayabilir ve uygulayabilirsiniz.

Algoritma 360 WMS, içermiş olduğu TMS (Nakliye Yönetim Sistemi) ile sevkiyatlarınızı araç ve durak bazında planlayabilir ve dağıtım faaliyetlerinizi yönetebilirsiniz.

Algoritma 360 WMS ile bitmiş ürün, yarı mamul ve malzeme depolarını yönetebilir ve kazandırmış olduğu verimlilik ile rekabette öne geçebilirsiniz.

Algoritma 360 WMS Nakliye Yönetim Sistemi, lojistik operasyonlarınızı en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Bu sistem, gönderim süreçlerinizi optimize ederek, tüm nakliye faaliyetlerinizde zaman ve maliyet tasarrufu sağlar. Dinamik rota planlama ve yük optimizasyonu özellikleri sayesinde, müşteri memnuniyetini artırırken lojistik ağınızın verimliliğini maksimize eder. Detaylı takip ve raporlama modülleri ile sevkiyatlarınız üzerinde tam kontrol ve görünürlük elde edin.

Algoritma 360 WMS Çözümü

Depo yönetimi sistemi çözümümüz, konvansiyonel depoların yanı sıra otomatik depo uygulamaları için de kullanılabilme kabiliyetine sahiptir.

Algoritma 360 WMS, RFID teknolojisi ile de entegre çalışabilmektedir. Aynı zamanda diğer ERP ve 3. parti yazılımlar ile tüm metodolojilerde hızlı ve kolay entegrasyon imkanı sunmaktadır.

Algoritma 360 WMS Çözümü Öne Çıkan Özellikler

Tam Entegrasyon

Tam Entegrasyon

Tam entegre depo optimizasyon modelleri ve uygulamaları

Akıllı Algoritma

Akıllı Algoritma

Akıllı algoritmaları ile etkin ve verimli yönetim

Esnek Çözüm

Esnek Çözüm

Parametrik yapı ile özelleştirilebilir müşteri ve operasyona özel esnek ve verimli çözümler

Kullanıcı Dostu

Kullanıcı Dostu

Kullanıcı dostu RF Terminal arayüzleri

Uyarlanabilme Kabiliyeti

Uyarlanabilme Kabiliyeti

Tüm konvansiyonel ve otomatik depo modellerinde uygulanabilme kabiliyeti

%100 İzlenebilirlilik

%100 İzlenebilirlilik

Uçtan uca dijital ve görsel yönetim, %100 izlenebilirlik

Ürün Yönetimi

Ürün Yönetimi

Fabrika malzeme hareketleri, hammadde, yarı mamul ve bitmiş ürün yönetimi

Sayım Yönetimi

Sayım Yönetimi

Canlı, önceden planlanabilir ve özelleştirilebilir sayım yönetimi

Raporlama

Raporlama

Hızlı, kolay, etkin ve grafik destekli raporlama modülü

WMS Nakliye Yönetim Sistemi

Algoritma 360 WMS Nakliye Yönetim Sistemi, lojistik operasyonlarınızı en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Bu sistem, sevkiyat süreçlerinizi optimize ederek, tüm nakliye faaliyetlerinizi depo operasyonları ile entegre olarak yönetilmesini sağlar.

İçinde barındırdığı TMS modülü ile nakliyelerin planlanması durak ve rampa yönetimi gerçekleştirilebilmekte ve lojistik operasyonlarında uçtan uca verimlilik sağlar. Müşteri memnuniyetini artırırken lojistik ağınızın verimliliğini maksimize eder.

Detaylı takip ve raporlama modülleri ile sevkiyatlarınız ve depo operasyonlarınız üzerinde tam kontrol/analiz ve izlenebilirlik sağlanmaktadır.

Rampa Yönetimi

Rampa Yönetimi

Optimum ve entegre sevkiyat planlama ve rampa yönetimi

Online Takip

Online Takip

Online izlenebilir ve yönlendirilebilir rampa ekranları

Durak Yönetimi

Durak Yönetimi

Depo operasyonları ile entegre nakliye durak yönetimi

İzlenebilirlik

İzlenebilirlik

Sipariş, teslimat ve nakliye yönetimi ve izlenebilirliği

Rezervasyon Yönetimi

Rezervasyon Yönetimi

Tüm süreçlerde kullanılabilir rezervasyon yönetimi